Google Reklamları

Google Reklamları İle Üst Sıralarda Yerinizi Alın

Google arama sayfası sonuçları, organik arama sonuçları ve ücretli reklamlardan oluşmaktadır. Organik sıralamalarda yer alabilmeniz için uzun bir sürece ve bu doğrultuda seo çalışmasına ihtiyacınız olacaktır. Ancak potansiyel müşterilere zaman kaybetmeden ulaşmak isteyen işletme sahipleri, Google Ads (AdWords) servisini kullanarak hemen reklam vermeye başlayabilir. Böylece istenen kelimelerde ilk sayfa hatta ilk sıralarda olmanın avantajlarından hızlı ve zahmetsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Hesap bakiyeniz hemen tükeniyor mu? Google Reklamlarından istediğiniz geri dönüşü alamıyor musunuz? Bize hemen ulaşın
iletisim@uomedya.com

Adwords Uzmanları, sizin adınıza reklam kampanyalarını profesyonel olarak yönetir ve optimize ederler. Sonuç olarak; daha düşük bütçelere (harcamalara) daha fazla gösterim ve dönüşüm alabilmenize olanak sağlarlar.

Google Sertifikalı İş Ortağı ve Partneri olarak dijital reklamcılıkta profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Yalnızca Sonuçlar İçin Ödeme Yaparsınız.Tıklama olmazsa ücretlendirme de yok. Google arama motoru reklamları için AdWords hesabı oluşturmak ücretsizdir. Yalnızca tıklanma gerçekleşir, kullanıcılar sitenize gelir, telefon ile arama yapar veya mobil uygulamanızı indirme işlemi gerçekleştirirse maliyet tahakkuk eder.

İstediğiniz tutarda bütçeyle başlayın.Google arama ağı reklamları için bütçe kontrolü tamamen sizin elinizdedir. Dilerseniz bir kaç yüz TL harcayabilir veya on binlerce TL harcama yapabilirsiniz. Bu sektörde deneyimli Tek Kılavuz ekibi sizin için rekabet analizi ve sektör analizi yaparak en efektif başlangıç bütçesini belirlemek öncü reklam ajansıdır. Burada bakılması gereken yatırımın getirisi olacaktır. Bize iletmeniz gereken tek şey Performans metriğinin ne olacağını söylemenizdir. Örneğin; X TL ‘ lik reklam harcamasının karşılığında Y TL ciro elde etmek ya da 5 TL ‘ de bir sipariş almak, form doldurtmak gibi işlemlerin gerçekleşmesi gibi KPI ‘ ları belirlemeniz yeterlidir. Böylelikle gerekli Google reklamları kampanya kurulumlarına başlar ve PPC optimizasyonunuzu sağlarız.

Web sitenizdeki ürün veya hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerinize ulaşmak için; birçok reklam kampanyası, reklam kurgusu ve reklam modeli yer almaktadır. Bunların en çok kullanılan reklam modelleri ise:

  • Arama Ağı İçin Metin Tabanlı Reklamlar
  • Alışveriş Reklamları – Google Reklamları Sonuçları
  • Web Sitelerindeki Grafik Görüntülü Reklamlar
  • Banner Reklamları
  • Görsel ve İşitsel Reklamlar ( YouTube Video Reklamları )
  • Uygulama İçi Mobil Reklamlar


ile potansiyel internet kullanıcıları web sitenize yönlendirilir ve marka bilinirliğinizde sağlamlaştırılmış olur. İşletmenize özel Google Reklam modelleri çözümleri için bize ulaşın! Alışveriş reklamları ise şu anda e-ticaret siteleri için en yüksek yatırım getirisi (ROI) olan reklam modeli olup, Kenshoo Search ile Google alışveriş reklamlarınızı ürün bazlı optimize ederiz. Binlerce ürününüze özel teklifler vererek en yüksek ciro getiren ürünlerinize odaklanırız.

 

Google AdWords raporlama ekranı ile reklamlarınızın performansını çok sade ve basit bir şekilde görebilirsiniz. En temel değerler olan reklamlarınızı kaç kullanıcının gördüğünü veya reklamlarınıza kaç kişinin tıklayarak web sitenize geldiğini, hatta işletmenize telefonla ulaştığına kadar olan tüm detayları Google AdWords arayüzünden görebilirsiniz. Kenshoo Reports ile de ileri düzey reklam performans raporlamalarına ulaşırsınız. Reklamların karşılığında ne kadarlık satış yaptığınız, hangi kelime için ne kadar harcama yaptığınız ve karşılığında ne kadarlık ciro elde ettiğinizden tutunda, kullanıcıların sitenizde sipariş ya da form doldurmadan önce kaç kez hangi kampanyalara tıkladıklarına kadar ki tüm detayları ileri düzey AdWords raporlaması ile sizlere sunabiliriz. İleri düzey Google Reklamları raporlaması için bizimle iletişime geçin!