Hizmetlerimiz

Web Site Hizmetleri

İhtiyaçlarınız doğrultusunda alanında uzman personellerimiz tarafından size en uygun web site tasarımını ve web sitesini sunarak, dijital ortam da yerinizi almanızı sağlarız.

Google İşletme

İşletmenizin Google'da ön sıralarda yer almasını sağlıyoruz. İşletmeniz fiziksel olarak var, ancak Google'da yer almıyorsa hemen bize ulaşın!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın sosyal medyadaki durumundan memnun değil misiniz? Şirketinizin bilinirliğine katkı sağlamasını beklediğiniz sosyal medya hesaplarınız yeteri kadar aktif değil mi? Öyleyse sizinle bir kahve içmemizin zamanı geldi de geçiyor bile!

Youtube Reklamları

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube'da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın. Üstelik sadece reklamınıza ilgi gösterdiklerinde ödeme yapın. Size yardım etmeye hazırız.

Google Reklamları

www.google.com’da belirlenen kelimeler ile arama yapıldığında çıkan reklamlardır. İyi planlanmamış bir Google Adwords çalışması bütçenin hızlı şekilde tükenmesine neden olur. Google Adwords çalışmasını bir bütün olarak ele alıyoruz. Anahtar kelime analizinden web sitenizde reklamın yönleneceği sayfaya, günlük bütçeden mobil / desktop reklamların ayrıştırılmasına kadar tüm detayları göz önüne alarak en iyi performansı yakalayacak şekilde takibini gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Afiş ve Tanıtım

İnstagram ve diğer sosyal medya hesaplarınızda şirketinize özel içerikler üretip sizlerle paylaşıyoruz. Biz içerik üretmekten büyük eğlence duyuyoruz, sizi de bu içeriklerle mutlu edeceğimizden şüpheniz olmasın.

başvuru formunu doldurun size ulaşalım.